PO -Pá 8:00.12:00   13:00-16:00

O značce

O ZNAČCE ECHO

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritz Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Značka ECHO se vyznačuje vysoce kvalitními výrobky určenými pro zábavu a práci s nejlepším poměrem cena/výkon, nízkou hmotností, snadnou obsluhou a špičkovým zpracováním nabízející profesionální kvalitu napříč celým spektrem výrobků. Sortiment je široký a uspokojí jak domácí uživatele, tak farmáře i komerční uživatele. Tyto produkty lze jednoduše charakterizovat těmito výrazy: FLEXIBILITA, KOMFORT, LEHKOST a JEDNODUCHOST, UNIVERZÁLNOST, TRVANLIVOST.

Výrobní filozofie společnosti YAMABIKO je založena na vertikální integraci (soběstačnost v rámci celé produkce), která umožňuje kontrolu výrobních procesů od syrového materiálu až po dokončení samotného výrobku ve všech směrech. Cílem je též maximální efektivita výroby, ve které jsou použita moderní robotická pracoviště i tradiční lidská práce. Výsledkem tohoto spojení je nejvyšší dlouhodobá úroveň kvality, kterou nabízí . Po dobu několika let vyprodukovala společnost YAMABIKO přes 55 milionů motorů, čímž se dlouhodobě řadí mezi tři největší světové výrobce. V současné době má YAMABIKO tři výrobní závody v Japonsku (Morioka, Yokosuka a Hirošima), jeden v Číně (Shenzhen) a jeden ve Spojených státech amerických (Illinois). Ve všech těchto závodech je výroba založena na principu "quality first standards", jejímž výsledkem jsou výrobky prvotřídní kvality. Důkazem jsou milióny spokojených zákazníků po celém světě.

Společnost YAMABIKO Corporation zásobuje světový trh pohonnými jednotkami určenými pro zahradní techniku prostřednictvím tisíců dealerů značek ECHO a Shindaiwa ve více než 80 zemích světa. Miliony součástek jsou dnes běžně používány v oblasti zemědělství, lesnictví, zahradnictví i v domácnostech.